Herb PolskiBiuletyn informacji publicznejKontakt
Szukaj w serwisie
Biuletyn informacji publicznej
Krótko o szkole E-dziennik Rekrutacja gimnazjum Rekrutacja liceum Reytan na YouTube
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Szkoła Główna
Handlowa
w Warszawie
Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Filozofii
i Socjologii
Uniwersytetu
Warszawskiego
Centrum Łowicka
Centrum Łowicka
Institution Sainte-Croix, Provins, Francja
Institution Sainte-Croix
Provins, Francja
Serwkom
Serwkom
Krótko o szkoleO GimnazjumO LiceumHistoriaDokumenty szkolneSukcesyDyrekcjaNauczycieleKontaktPrzydatne linkiPlan Info StrategProjekt Wiem-Patrzę-SprawdzamOgłoszeniaYES - WE CAN

Sukcesy

Sukcesy uczniów naszego Liceum w roku szkolnym 2016/2017:


Filip Bojdecki (klasa 2/2) - laureat 66 Olimpiady Fizycznej,

Stanisław Dudziński (klasa 3/2) – laureat XLIII Olimpiady Geograficznej,

Antonina Januszkiewicz (klasa 3/3) – laureatka XXIX Olimpiady Filozoficznej,

Ewa Zakrzewska (klasa 3/3) – finalistka XXIX Olimpiady Filozoficznej,

Paweł Paradysz (klasa 3/1) – finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej.


Serdecznie gratulujemy sukcesów uczniom i ich opiekunom merytorycznym!



----------------------------------------------------------------------------------------------



Z dumą informujemy, że szkolna reprezentacja po raz kolejny zawalczy o tytuł Mistrzów Warszawy w ramach turnieju Warszawska Liga Debatancka dla gimnazjów. Po zwycięskiej debacie półfinałowej, w której naszej drużynie udało się obronić tezę "Nieprawda, że bycie lekturą szkolną to najgorsze, co może spotkać książkę", w finale spotkamy się z reprezentacją Gimnazjum nr 13 im. S. Staszica. Obie drużyny zmierzą się z tezą: "Policja nie powinna ścigać Batmana".

Trzymamy mocno kciuki!



----------------------------------------------------------------------------------------------




Laureaci IV edycji konkursu "Orientacja na Matematykę":

- Marcin Stopka,
- Szymon Niewadzi,
- Stanisław Howard,
- Hugo Piber-Dąbrowski,
- Barbara Walkowiak.

GRATULUJEMY!



----------------------------------------------------------------------------------------------


7 kwietnia 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w międzynarodowych zawodach matematycznych NABÓJ. Szczegółowe wyniki zamieszczone zostały na stronie internetowej konkursu.

Warto zauważyć, że drużyna Liceum Reytana w składzie: Barbara Chmielewska (3.5), Mateusz Majczak (3.5), Paweł Paradysz (3.1), Robert Szafarczyk (1.4) i Marcin Wilk (3.1) w kategorii SENIORÓW zajęła 45 miejsce na świecie, 24 w Polsce, zaś wśród szkół warszawskich została pokonana jedynie przez drużyny z XIV LO im. S.Staszica.

Drużyna z Gimnazjum Dwujęzycznego nr 59 w składzie: Mateusz Kujawski, Franciszek Nowak, Julia Przybył, Barbara Walkowiak i Agata Załęska (wszyscy z klasy 3a) w kategorii JUNIORÓW zajęła 59 miejsce na świecie, 33 w Polsce i wśród gimnazjów warszawskich uległa jedynie Gimnazjum Staszica.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów, serdecznie gratulujemy i życzymy równie fantastycznej zabawy za rok!



--------------------------------------------------------------------------------------------



W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Mokotowa Szkół Gimnazjalnych w Szachach.

Dwie reprezentacje naszego Gimnazjum:

- dziewczęta: Gaja Odolczyk (klasa 1D), Paulina Paździerz (klasa 1D), Klaudia Paździerz (klasa 1D),
- chłopcy: Jakub Jażdżyk (klasa 2A), Marcin Weremczuk (klasa 1C), Antoni Piłat (klasa 1C)

zdobyły w tych rozgrywkach I miejsca w każdej z grup!

Serdecznie gratulujemy!



-------------------------------------------------------------------------------------------



G I M N A Z J U M

WYNIKI KONKURSÓW KURATORYJNYCH


WOS LAUREACI
• Stanisław Felis, 2A
• Marcel Maciejczyk, 2A
• Piotr Głowacki, 2A
• Barbara Karwowska, 2A
• Jakub Wojciechowski, 3B
• Joanna Walkowiak, 3A
• Anna Sot, 3B
• Agata Kopyt, 3A
• Maria Pawłowicz, 3B
• Maria Filocha, 3A

WOS FINALIŚCI
• Jan Samocki, 2C
• Marcin Bartoszewicz, 2C
• Piotr Baranowski, 2A
• Karol Malewicz, 2A
• Jan Opala, 2C
• Antonina Kaźmierczak, 3A
• Jakub Węgłowski, 3A
• Małgorzata Gwiazda, 3B
• Dominik Strąk, 3B
• Jakub Terlikowski, 3B
• Karolina Gdańska, 3B
• Antonina Zaleska, 3B
• Małgorzata Hanecka, 3B
• Jan Orlikowski, 3B


FIZYKA LAUREACI
• Ignacy Stachura, 3A
• Mateusz Lichota, 3B

FIZYKA FINALIŚCI
• Piotr Pomagalski, 3A
• Kamil Dutkiewicz, 3A


HISTORIA LAUREAT
• Maksymilian Szymanowski, 3B

HISTORIA FINALISTA
• Mateusz Łakomiec, 3A


JĘZYK ANGIELSKI LAUREACI
• Hanna Walczak, 3B
• Łukasz Pyka, 2A
• Julia Twardzisz, 2C


JĘZYK ANGIELSKI FINALIŚCI
• Aleksandra Chłopecka, 2C
• Anna Rutowicz, 2C
• Hanna Kowalska, 3A
• Joanna Walkowiak, 3A
• Filip Ostrowski, 3B
• Jakub Michalski, 2A


JĘZYK HISZPAŃSKI LAUREATKA
• Marta Sanz Wawer, 1C


CHEMIA LAUREATKA
• Antonina Białek, 3B


GEOGRAFIA LAUREATKA
• Aleksandra Majkusiak, 1B


JĘZYK POLSKI LAUREATKI
• Anna Sot, 3B
• Julia Barbasiewicz, 3B
• Agata Michalska, 2B
• Zofia Mikow, 2A
• Anna Radzewicz, 3A
• Joanna Walkowiak, 3A
• Iga Małysa, 3A

JĘZYK POLSKI FINALISTKI
• Maja Szcześniak, 2B
• Barbara Karwowska, 2A
• Martyna Prażyńska, 3B
• Antonina Zaleska, 3B


BIOLOGIA LAUREACI
• Barbara Walkowiak, 3A
• Hanna Kowalska, 3A
• Martyna Prażyńska, 3B
• Ignacy Stachura, 3A
• Piotr Drwięga, 2A
• Michalina Zawadzka, 3A
• Antonina Białek, 3B
• Joanna Grabowska, 3B


MATEMATYKA LAUREACI
• Alan Kuźnicki, 2B
• Agata Załęska, 3A
• Piotr Pomagalski, 3A
• Julia Przybył, 3A
• Małgorzata Gwiazda, 3B
• Franciszek Nowak, 3A
• Barbara Walkowiak, 3A
• Jan Szot, 3B

MATEMATYKA FINALIŚCI
• Szymon Niewadzi, 1C
• Mateusz Lichota, 3B
• Filip Hołdakowski, 3B
• Dominik Strąk, 3B
• Kamil Dutkiewicz, 3A
• Mateusz Kujawski, 3A
• Jakub Terlikowski, 3B


LAUREATKA Olimpiady Historycznej dla szkół gimnazjalnych
• Joanna Walkowiak, 3A

FINALISTA Olimpiady Historycznej dla szkół gimnazjalnych
• Mateusz Łakomiec, 3A


LAUREACI Konkursu Informatyczny LOGIA
• Michał Sadlej, 1D
• Kamil Dutkiewicz, 3A
• Jakub Kontak, 2C

FINALIŚCI Konkursu Informatycznego LOGIA
• Jakub Grunas
• Jakub Michalski
• Jakub Trzykowski


LAUREACI Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów:
• Kacper Szklarczyk, 2A
• Iga Małysa, 3A
• Natalia Małysa, 1A

FINALIŚCI Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów:
• Hanna Kowalska, 3A
• Mateusz Łakomiec, 3A
• Maja Jażdżewska, 1C


LAUREACI Olimpiady Matematycznej Juniorów
• Piotr Pomagalski, 3A
• Jakub Terlikowski, 3B
• Franciszek Nowak, 3A


FINALIŚCI KONKURSU „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”:
• Kacper Woźny, 2B
• Stanisław Malec, 3A


-------------------------------------------------------------------------------------------



III ETAP KONKURSÓW

Konkurs Informatyczny LOGIA
• Kamil Dutkiewicz
• Jakub Grunas
• Jakub Kontak
• Jakub Michalski
• Michał Sadlej
• Jakub Trzykowski

Olimpiada Matematyczna Juniorów
• Bartosz Jaźwiec
• Piotr Pomagalski
• Jakub Terlikowski
• Małgorzata Gwiazda
• Franciszek Nowak

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
• Kacper Woźny, 2B
• Stanisław Malec, 3A

Do III etapu Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów:
• Hanna Kowalska
• Mateusz Łakomiec
• Kacper Szklarczyk

II etap Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
• Jakub Pydzik, 3B
• Jakub Wojciechowski, 3A
• Marcin Bartoszewicz, 2C
• Jakub Węgłowski, 3A
• Wiktor Wiśniewski, 2C
• Karolina Gdańska, 3B
• Michał Kosieliński, 2C
• Maria Pawłowicz, 3B
• Mateusz Kujawski, 3A
• Franciszek Żarski, 3A
• Filip Formella, 1A
• Piotr Baranowski, 2A
• Jakub Terlikowski, 3B

II etap Konkursu Wiedzy Biblijnej Hieronymus
• Oliwier Misztal, 1C
• Michał Kopyt, 1D

Półfinał Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
• Agata Kopyt, 3A
• Karolina Gdańska, 3B



-------------------------------------
Z radością informujemy, że niżej wymienieni uczniowie Gimnazjum otrzymali stypendia Prezydenta m. st. Warszawy za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016:
1. Krzysztof Sikora, klasa 2C
2. Barbara Walkowiak, klasa 3A
3. Joanna Walkowiak, klasa 3A
4. Franciszek Nowak, klasa 3A
5. Maciej Małowidzki, Absolwent
6. Szymon Karpiński, Absolwent
7. Michał Maszkowski, Absolwent
8. Marcin Jastrzębski, Absolwent
9. Mikołaj Stępiński, Absolwent
10. Mateusz Salamon, Absolwent



--------------------------------------------------


Lista uczniów Gimnazjum, którzy otrzymali stypendia Prezydenta m. st. Warszawy za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2014/2015:

1.Julia Borowicz 3a
2.Alicja Danieluk 3a
3.Mateusz Glinka 3b
4.Szymon Karpiński 3b
5.Michał Maszkowski 3b
6.Michał Wasilewski 3a
7.Marcelina Kurowska Absolwentka
8.Aleksandra Leśniak Absolwentka
9.Mai Lan Nguyen Absolwentka
10.Julian Nowak Absolwent
11.Magdalena Paśniczek Absolwentka