SPORT

W październiku 2016 roku Pani prof. Aleksandra Wojciechowska i uczennice z klasy 2b zorganizowały akcję „Reytan biegnie w teście Coopera!”, której celem był udział w jednej z jesiennych edycji projektu „Cała Polska biega test Coopera”.

Gimnazjaliści wspierani aktywnie przez rodzeństwo i rodziców przez cały dzień sprawdzali swoją kondycję na bieżni stadionu SKRA Warszawa.

17 listopada 2016 roku Pan Rafał Jachimiak, reprezentujący organizatora akcji - AZS Środowisko Warszawa, przekazał na ręce Pana wicedyrektora Piotra Głogowskiego wygraną za najliczniejszy udział w tej imprezie: 3500 złotych przeznaczone na sprzęt sportowy. Tego samego dnia, zrealizowaliśmy nasz bon kupując m. in. nowe piłki do gier zespołowych oraz sprzęt fitness.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, szczególnie startującym w biegu rodzinom naszych uczniów, którzy pod względem liczebności utworzyli całą liczną klasę (ponad 30 osób)! Zachęcamy do dalszego tak aktywnego wspierania naszych akcji i pomysłów.

Tu znajdziecie sportowe aktualności z Reytana:
klik

Świetne zakończenie sezonu koszykarskiego!
Reytaniacy zajęli II miejsce w Mokotowskiej Lidze Koszykówki.

Poniżej galeria zdjęć z imprez sportowych, w których braliśmy udział. Zapraszamy do obejrzenia :)

Dziewczęta z Gimnazjum wywalczyły złoto w Mistrzostwach Mokotowa w piłce siatkowej (zdjęcia także ze szkolnego festiwalu piłki siatkowej 2013/14)

Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć z rozgrywek dzielnicowych, na których chłopcy z Gimnazjum zdobyli I miejsce w piłce nożnej oraz II miejsce w piłce ręcznej (autorem zdjęć jest pan Arkadiusz Kozłowski - dziękujemy)

Fotoreportaż z mistrzostw Warszawy w piłce ręcznej - REYTANIACY WICEMISTRZAMI STOLICY!

TRIO-basket w Reytanie