DzwonkiKalendarz szkolnyBachotek - integracja klas pierwszych GimnazjumBiała szkoła - GimnazjumWymiana z FrancjąNagroda im. Stefanii ŚwiatłowskiejPsycholog i pedagogwycieczkiMANEWRDzień Sportu Imieniny PatronaKonkurs na świąteczny wystrój sal lekcyjnychWarszawska Liga Debatancka GimnazjówDzień Pączka 2016Bal Trzecioklasistów 2016 i 2017zakończenie roku szkolnego 2016/2017Reytaniak rokuŚwiatowy Dzień PoezjiTydzień Konstytucyjny

Bachotek - integracja klas pierwszych Gimnazjum

Od początku istnienia naszego gimnazjum, każdego roku na początku września, pierwsze klasy gimnazjum jadą do Bachotka, uroczej miejscowości położonej na Pojezierzu Brodnickim. Pod wodzą Master Profesora Marka Engela, nauczycieli wychowania fizycznego, pedagoga i wychowawców uczniowie pływają na kajakach, uczestniczą w zajęciach integracyjnych, odwiedzają średniowiczny gród, poznają okolicę i rzecz jasna zawiązują pierwsze klasowe przyjaźnie. Bachotek ma już swoją legendę w Reytanie...

zdjęcia Bachotek2016

------------------------------------------------------------------
W załącznikach na dole znajduje się reportaż autorstwa Janka Opali - ucznia klasy 1C z wycieczki integracyjnej 2015.

Bachotek 2015. Zdjęcia z warsztatów szkutniczych. Projekt Warszawskie szkutnie szkolne.

Bachotek 2014

Bachotek 2012 (autorką zdjęć jest Mai Lan Nguyen)