Krótko o szkoleO GimnazjumO LiceumHistoriaDokumenty szkolneSukcesyDyrekcjaKontaktPrzydatne linkiPlan Info StrategProjekt Wiem-Patrzę-SprawdzamOgłoszeniaYES - WE CANZamówieniaSztandar

Sztandar

SZTANDAR VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im.Tadeusza Reytana w Warszawie obchodzi stulecie.

Sztandar szkolny obok godła i hymnu szkoły należy do najważniejszych symboli szkolnych. Stanowi on znak tożsamości wspólnoty. Łączy tych, którzy chcą urzeczywistniać te same wartości, a dzięki temu stanowi również znak ciągłości i trwania. Sztandar uczestniczy w najważniejszych uroczystościach szkolnych oraz reprezentuje w szczególnych sytuacjach społeczność szkolną na zewnątrz.

Załączniki:

SZTANDAR.pdf