Herb PolskiBiuletyn informacji publicznejKontakt
Szukaj w serwisie
Biuletyn informacji publicznej
Krótko o szkole E-dziennik Rekrutacja gimnazjum Rekrutacja liceum Reytan na YouTube
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Szkoła Główna
Handlowa
w Warszawie
Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Filozofii
i Socjologii
Uniwersytetu
Warszawskiego
Centrum Łowicka
Centrum Łowicka
Institution Sainte-Croix, Provins, Francja
Institution Sainte-Croix
Provins, Francja
Serwkom
Serwkom
Rekrutacja GimnazjumRekrutacja LiceumEgzaminy uzupełniające do Gimnazjum

Rekrutacja Gimnazjum

Informujemy, iż zgodnie z Ustawą z dnia 14 grudnia 2016 roku - Prawo oświatowe, Dz. U. 2017, poz. 59, w roku szkolnym 2016/2017 nie prowadzimy rekrutacji do klas pierwszych Gimnazjum Dwujęzycznego Nr 59 w Warszawie.Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu naszym Gimnazjum postanowiliśmy za zgodą władz oświatowych otworzyć w roku szkolnym 2016/2017 cztery oddziały klasy pierwszej. Próg przyjęcia 112 zakwalifikowanych kandydatów wyniósł 73,19.
Jednocześnie przypominamy, że przyjęci do naszej Szkoły uczniowie zostaną przydzieleni do klas w dniu 5 września po napisaniu przez nich testów poziomujących z języka angielskiego
- 1 września i wybranego drugiego języka obcego (dla tych, którzy chcą się uczyć na poziomie zaawansowanym) - 2 września.
Serdecznie gratulujemy przyjętym do naszego Gimnazjum uczniom.

Uprzejmie informujemy, że terminarz i zasady rekrutacji do Gimnazjum na rok szkolny 2016/2017 znajdują się w załącznikach poniżej.

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenie miejsca uznanego za wysokie w tych zawodach znajduje się tutaj


Krótka fotorelacja z dnia otwartego w Reytanie - pokazy chemiczne