Rekrutacja GimnazjumRekrutacja Liceum

Rekrutacja Gimnazjum

Uprzejmie informujemy, że arkusze testu predyspozycji językowych będą do wglądu chętnych Państwa Rodziców kandydatów w dniu 1 czerwca 2016 r. w godz. 9.00-15.00 w sekretariacie Gimnazjum.
Obowiązuje całkowity zakaz robienia notatek, kopiowania i fotografowania udostępnionych prac.

Uprzejmie informujemy, że terminarz i zasady rekrutacji do Gimnazjum na rok szkolny 2016/2017 znajdują się w załącznikach poniżej.

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenie miejsca uznanego za wysokie w tych zawodach znajduje się tutaj

SPRAWDZIAN UZDOLNIEŃ KIERUNKOWYCH ODBYŁ SIĘ 18 MAJA 2016 r. O GODZINIE 9:00

Krótka fotorelacja z dnia otwartego w Reytanie - pokazy chemiczne