DzwonkiKalendarz szkolnyBachotek - integracja klas pierwszych GimnazjumBiała szkoła - GimnazjumWymiana z FrancjąNagroda im. Stefanii ŚwiatłowskiejPsycholog i pedagogwycieczkiMANEWRDzień Sportu Imieniny PatronaKonkurs na świąteczny wystrój sal lekcyjnychWarszawska Liga Debatancka GimnazjówDzień Pączka 2016Bal Trzecioklasistów 2016 i 2017zakończenie roku szkolnego 2016/2017Reytaniak rokuŚwiatowy Dzień Poezji

Reytaniak roku

Tytuł ten przyznawany jest osobie, która nie będąc do tego w żaden sposób zobowiązaną, uczyniła w poprzednim roku szkolnym najwięcej dla dobra szkoły. Dyrektor VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana przyznaje ten tytuł w dniu Święta Szkoły – Imienin Patrona, tj. 28 października. Osoba wyróżniona tym tytułem otrzymuje znaczek w kształcie biało-czerwonej tarczy szkolnej o wymiarach 5 na 7 milimetrów. Rozdarcie tarczy ma zgodnie z intencją autora projektu znaczka, Stanisława Filipczuka, przywodzić na myśl gest Tadeusza Reytana znany ze słynnego obrazu Jana Matejki.
Tytuł ten otrzymały dotychczas następujące osoby:
Jan Ciećka, Katarzyna Hagmajer, Eugeniusz Halski, Jacek Kastelaniec, Dorota Nadgrabska, Małgorzata Naimska, Joanna Sławuta, Agnieszka Słomińska, Jolitta Stępniak, Janusz Stolarczyk, Stanisław Traczyk, Maksymilian Tudek, Małgorzata Tudek, Jan Ujma i Aleksandra Wrzosek – za udział w organizacji jubileuszu stulecia naszej Szkoły w 2005 r. – oraz, za inne działania na jej rzecz, w kolejnych latach: Piotr Kąkol (2006), Iwona Krzemińska (2006), Joanna Olech (2007), Jan Cywiński (2010), Paweł Sawicki (2010), Magdalena Smoleńska (2011) i Dariusz Florkiewicz (2011).