DzwonkiKalendarz szkolnyBachotek - integracja klas pierwszych GimnazjumBiała szkoła - GimnazjumWymiana z FrancjąNagroda im. Stefanii ŚwiatłowskiejPsycholog i pedagogwycieczkiMANEWRDzień Sportu Imieniny PatronaKonkurs na świąteczny wystrój sal lekcyjnychWarszawska Liga Debatancka GimnazjówDzień Pączka 2016Bal Trzecioklasistów 2016 i 2017zakończenie roku szkolnego 2016/2017Reytaniak rokuŚwiatowy Dzień PoezjiTydzień Konstytucyjny

Konkurs na świąteczny wystrój sal lekcyjnych

KONKURS NA ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SAL LEKCYJNYCH ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W dniu 17 grudnia 2015 r. komisja w składzie: panie wicedyrektorki Małgorzata Tudek i Halina Grędzińska, panie profesorki Lidia Bartnicka i Hanna Tuczapska oraz Jadwiga Zdziarska – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum, dokonała oceny świątecznej dekoracji sal lekcyjnych przygotowanej przez uczniów opiekujących się poszczególnymi klasami.
Komisja stwierdziła, że prawie wszystkie sale zostały przepięknie udekorowane: wszędzie dominuje świąteczny nastrój i panuje uroczysta atmosfera.
W dekoracjach dominują oczywiście akcenty świąteczne: choinki, łańcuchy, bombki, Mikołaje, girlandy, renifery, stroiki, kolorowe światełka, zdjęcia świąteczne z czapkami Mikołaja, gwiazdy i gwiazdki, ale znalazły się również takie akcesoria jak: kominki, bałwanki, żłóbki.
Komisja podjęła (prawie) jednogłośnie następujące decyzje:

w kategorii: Gimnazjum
I miejsce zdobyła:
klasa 1c (sala 131)

w kategorii: Liceum
I miejsce zdobyły ex aequo:
klasa 2/1 (sala 105) i klasa 2/5 (sala 125).

Wszystkim zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i prosimy o przemyślenie sposobu wykorzystania nagrody!

Galeria: