Aktualności: Zakończenie roku szkolnego.

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w piątek 22 czerwca 2018 r.

Program uroczystości:

godz. 9.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Liceum, ich wychowawców oraz nauczycieli i pracowników Szkoły w sali gimnastycznej po stronie A;
Następnie uczniowie Liceum przejdą do swoich sal, gdzie spotkają się z wychowawcami.

godz. 10.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum, ich wychowawców oraz nauczycieli i pracowników Szkoły w sali gimnastycznej po stronie A.
Następnie uczniowie Gimnazjum przejdą do swoich sal, gdzie spotkają się z wychowawcami.

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego zapraszamy także Rodziców uczniów i Absolwentów naszej Szkoły.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum i Liceum im. T. Reytana odbędzie się w czwartek, 21 czerwca 2018 r. o godz. 14:00 w Kościele pw. Św. Michała Archanioła (ul. Puławska 95, Warszawa).
Dodany 19. czerwca 2018 przez: PG