Aktualności: Reytan w półfinałach licealnej Warszawskiej Ligi Debatanckiej!

W dniu 7 czerwca 2018 roku mieliśmy zaszczyt pełnić funkcję gospodarza ćwierćfinałów Warszawskiej Ligi Debatanckiej dla szkół średnich i gimnazjów. W ciągu całego dnia w murach naszej szkoły odbyło się 8 debat oksfordzkich, w których wzięło udział 16 drużyn, w tym reprezentacja naszego liceum oraz reprezentacja gimnazjum.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji do półfinałów gimnazjalnej WLD zakwalifikowały się drużyny Raszyńskiej, Hispanioli, Starzyńskiego i Staszica. W półfinałach licealnych zadebatują natomiast reprezentacje Czackiego, Kopernika, Staszica i Reytana!

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie (Wojtek Stempniak 1.3, Michał Frąckiewicz 1.4, Piotrek Kwiatkowski 1.2, Tomek Sułek 1.3, Staś Skrzypek 1.3 i Justyna Małek 1.3) ogromnego sukcesu i życzymy powodzenia w półfinale, który odbędzie się 20 czerwca w Szkole Głównej Handlowej.
Dodany 11. czerwca 2018 przez: PG