W najbliższym czasie: Konkurs na „Opowieść o szkole”

Czy interesuje Cię historia Twojej szkoły? Czy wiesz, co łączy Jerzego Axera, filologa klasycznego z Uniwersytetu Warszawskiego, aktorów Adama Ferencego, Mirosława Konarowskiego czy Mateusza Damięckiego, pierwszą damę Annę Komorowską? Reżyserów Janusza Zaorskiego czy Juliusza Burskiego, polityków - Ludwika Dorna czy Andrzeja Celińskiego? Mówią Ci coś nazwiska Ireneusz Gugulski, Jerzy Ratajczyk, Stefania Światłowska, Wiesław Żurawski? Czy czujesz niezwykłość Reytana?

Jeśli odpowiadasz TAK, to nasz konkurs jest dla Ciebie. Kapituła nagrody imienia prof. Światłowskiej, wraz z dyrekcją szkoły, zaprasza Was do poszukiwania niezwykłych ludzi związanych z Waszą szkołą i ich historii - i przedstawienia Waszej „Opowieści o szkole”. Zróbcie film, prezentację multimedialną lub tradycyjną na planszach. Może być to też broszura lub klasyczny referat.
Dodany 30. stycznia 2017 przez: PG