Aktualności: Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych 2019/2020.

Szkolna Komisja Rekrutacyjna informuje, iż rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie bez użycia elektronicznego systemu rekrutacji. Podanie o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej do Liceum znajduje się na stronie internetowej www.reytan.edu.pl oraz dostępne jest w sekretariacie Liceum. Należy złożyć go w formie papierowej do Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej (sala nr 3) w dniach:
- 26 lipca 2019 roku od godz. 08:00 do godz. 14:00,
- 29 lipca 2019 roku od godz. 10:00 do godz. 14:00,
- 30 lipca 2019 roku od godz. 10:00 do godz. 12:00.
Do podania należy dołączyć poświadczoną kopię świadectwa ukończenia gimnazjum lub ośmioletniej szkoły podstawowej oraz poświadczoną kopię zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego lub egzaminu ósmoklasisty. Do podania dołącza się także dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów dodatkowych. Szkolna Komisja Rekrutacyjna ogłosi list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia w rekrutacji uzupełniającej 19 sierpnia 2019 roku.
Dodany 25. lipca 2019 przez: PG