Aktualności: Rekrutacja - informacja o odwołaniu od decyzji Komisji.

Szkolna Komisja Rekrutacyjna przypomina, iż w terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych tj. od 25 lipca 2019 roku rodzic lub opiekun prawny kandydata może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata do Liceum. Komisja sporządza uzasadnienie w terminie 5 dni od dnia złożenia przez rodzica (opiekuna prawnego) kandydata wniosku. Uzasadnienie zawiera przyczyny odmowy przyjęcia, w tym najniższą liczbę punktów, która uprawniała do przyjęcia, oraz liczbę punktów, którą kandydat uzyskał w postępowaniu rekrutacyjnym. Rodzic (opiekun prawny) kandydata może wnieść do dyrektora Liceum odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, w terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia. Dyrektor Liceum rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej w terminie 7 dni od dnia otrzymania odwołania. Na rozstrzygnięcie dyrektora Liceum służy skarga do sądu administracyjnego.

Dodany 19. lipca 2019 przez: PG