Aktualności: Rekrutacja - zmiana harmonogramu MKO.

W związku ze zmianą harmonogramu rekrutacji do szkół publicznych na rok szkolny 2019/2020 wprowadzoną Zarządzeniem nr 44 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 17 czerwca 2019 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia, szkół dla dorosłych i szkół policealnych na rok szkolny 2019/2020 Szkolna Komisja Rekrutacyjna informuje, iż dodatkowo w dniu 19.06.2019 r. w godz. 14:00 - 16:00 w sekretariacie Liceum można uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia gimnazjum lub szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego lub sprawdzianu ósmoklasisty (kopie poświadczone za zgodność przez gimnazjum lub szkołę podstawową).

20.06.2019 r. sekretariat Liceum będzie nieczynny.

21.06.2019 r. Szkolna Komisja Rekrutacyjna pracuje od godz. 12:00, zgodnie z harmonogramem.
Dodany 18. czerwca 2019 przez: PG