Aktualności: Informacja MKO.

Prosimy o zapoznanie się z fragmentem pisma Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 11.04.2019 r. skierowanego do dyrektorów mazowieckich szkół:

Warszawa, dn. 11 kwietnia 2019 r.
Państwo Dyrektorzy szkół województwa mazowieckiego

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Jesteśmy w trakcie egzaminów gimnazjalnych, a już za chwilę czeka nas organizacja egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego. Bieżące informacje wskazują, że dotychczas na Mazowszu egzaminy przebiegają prawidłowo. To dzięki Państwa zaangażowaniu i determinacji uczniowie mogą przystąpić do etapu, który pozwala na ukończenie szkoły i skorzystanie z dalszej oferty edukacyjnej. (…)
Mając na uwadze zgłaszane przez rodziców obawy dotyczące ewentualnych trudności w przygotowaniu egzaminów, także egzaminu ósmoklasisty i maturalnego, zwracam się do Państwa o pilne przekazanie uczniom i ich rodzicom, w sposób przyjęty w danej szkole, informacji potwierdzającej przeprowadzenie w szkole każdej części egzaminu, a także umieszczenie stosownego komunikatu na stronie internetowej szkoły. Pozwoli to uczniom i ich rodzicom na spokojne przygotowanie się do ważnego zadania.
Dziękuję Państwu za dotychczasową odpowiedzialną postawę.

Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska
Dodany 15. kwietnia 2019 przez: PG