W najbliższym czasie: Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2018/2019.

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
w środę 19 czerwca 2019 r.

Program uroczystości:

- godz. 9.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Liceum, ich wychowawców oraz nauczycieli i pracowników Szkoły w sali gimnastycznej po stronie A.
Następnie uczniowie Liceum przejdą do swoich sal, gdzie spotkają się z wychowawcami,

- godz. 9.30 - uczniowie Gimnazjum spotykają się w salach lekcyjnych z wychowawcami,

- godz. 10.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum, ich wychowawców oraz nauczycieli i pracowników Szkoły w sali gimnastycznej po stronie A.

Na uroczystość zakończenia roku szkolnego zapraszamy także Rodziców uczniów i Absolwentów naszej Szkoły.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum i Liceum im. T. Reytana odbędzie się w środę, 19 czerwca 2019 r. o godz. 8.15 w Kościele pw. Św. Michała Archanioła (ul. Puławska 95).

Dodany 12. lutego 2019 przez: PG